portal osiedli, dzielnic i miast

Władysławowo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » buty
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

buty

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
nolcia14 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Maj 16, 2017 9:42
Posty: 177
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Cze 07, 2017 12:30    Temat postu: buty

Witajcie, znacie jakies fajnie sklepy z obuwiem sportowym? Koleżanka poleciła mi https://emodneobuwie.pl/ Jest zadowolona, może i ja się skuszę na zakupy tam. Kupował ktoś?
ewixx11 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Śro Mar 29, 2017 11:10
Posty: 227
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Paź 18, 2017 20:46    Temat postu: Re: buty

Ja kupowałam buty sportowe w https://www.czasnabuty.pl/firm-pol-1401456633-BADOXX.html. Bardzo dobra jakość i rozsądna cena.
Mtusz999 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Czw Lis 30, 2017 14:10
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 12:30    Temat postu: Re: buty

Buty wam nie dadzą takiego komfortu, jak będziecie mieli w środku plastikowe skarperty z bazaru. Tu macie wersję dla bardziej odważnych facetów. Skusicie się?
_________________
Zapraszam -> http://spawaniejelenia.pl/
amituchens 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 15, 2019 11:26
Posty: 50
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Gru 18, 2019 16:16    Temat postu: Re: buty

Ja buty sportowe to zazwyczaj kupuje w stacjonarnych salonach nike, adidas, reebok, puma lub innym sklepie mającym te obuwie sportowe. Wink
Nie lubię kupować przez internet, bo prawie zawsze nie mogę trafić z rozmairówką, a jednak co się przymierzy takiego buta to inaczej. Można od razu ocenić czy nam odpowiadają, są wygodne itp. Wink




____________________________________________
A czy Twój piec jest na olej opałowy białystok?
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 16:49    Temat postu: Re: buty

W zasadzie buty i odzież kupujemy odrębną na każdą porę roku ,no może po części pokrywają się wiosna i jesień. Jak dobrze dobrać buty czy kurtkę na jesienne dni? Zajrzyj tutaj - to poradnik pośiwęcony modzie, dzięki niemu wiele kwestii związanych z zakupem odzieży będzie prostrze.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama