portal osiedli, dzielnic i miast

Władysławowo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » jak przygotować się do matury?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

jak przygotować się do matury?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
transia 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 05, 2021 0:44
Posty: 36
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 0:09    Temat postu: jak przygotować się do matury?

Ja mam maturę za rok, ale już od dwóch lat chodzę na dodatkowe zajęcia z angielskiego do early stage https://earlystage.pl/pl/szkola/wladyslawowo. Z tym miałam największy problem, gdzie Ci znacząco mi pomogli, szczególnie w luźnej mowie czy słuchaniu ze zrozumieniem.
mamapiotra 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Wto Paź 09, 2018 10:43
Posty: 478
Skąd: W-wa

PostWysłany: Śro Sie 17, 2022 8:15    Temat postu: Re: jak przygotować się do matury?

Jak wiadomo na maturę najbardziej młodym ludziom będzie potrzebna swobodna ale pełna wiedzy głowa .Dla podkreślenie wagi sprawy oczekuje się tez od młodych ludzi określonego ubioru .Zajrzyjcie do tego poradnika dotyczącego mody a dowiecie się jakie marynarki mogą się przydać na ten jakże ważny dzień.
thc_303 
   

VIP


Wiek: 37
Dołączył: Pią Sie 30, 2013 14:43
Posty: 1072
Skąd: Kościerzyna

PostWysłany: Sob Sie 20, 2022 17:03    Temat postu: Re: jak przygotować się do matury?

najlepiej jest się przez wszystkie lata, uczyć.
Violuska 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 28
Dołączył: Nie Maj 22, 2022 9:17
Posty: 212
Skąd: Rybnik - Piaski

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 7:26    Temat postu: Re: jak przygotować się do matury?

Bez wątpienia najlepszym przygotowaniem do matury będzie regularna nauka. Oczywiście na maturze trzeba też jakoś wyglądać , więc może warto zajrzeć do tej witrynki związanej z modą - https://jaksieubrac.com.pl/ .Zawsze coś ciekawego się tam znajdzie , a przecież matura to szczególny moment więc i wyjątkowo trzeba wyglądać.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama